O nás

Na prvopočátku všeho jsem byl já Flash, Český strakatý pes. Dovolte mi, abych vám v krátkosti představil sebe a mou paničku.

Když si mě poprvé panička přivedla domů, vlastně ani nevěděla co si se mnou počít. Byl jsem celkem tvrdohlavý a dost neposlušný. Brzy však přišla na to, co na mě platí. Jsou to všelijaké dobrůtky, kterých není nikdy dost, a tak se jí v hlavě zrodil plán.

Pamlsků na trhu bylo nespočet, ale protože je moje panička stylová, chtěla něco víc. Usmyslila si, že pamlsek pro mě, musí být nejchutnější, nejzdravější, nejšťavnatější, nejvoňavější a jeho obal musí lahodit každému oku a protože nemyslí jen na sebe, chtěla toto potěšení dopřát všem čtyřnohým miláčkům a jejich páníčkům. Byla vytrvalá a tak se v roce 2019, na trhu objevily pamlsky s nejvíc cool obalem široko daleko. Teda, moc nevím, proč s buldočkem, ale dobrá, příští edice obalu byla přislíbena mé maličkosti a doufám, že panička použije tohle moje cool selfie.

A co bylo jejím hlavním cílem? Především vyhnat šeď a nudu z regálů, uspokojit chuťové buňky i těch nejmlsnějších psích  jazýčků a přitom nepřivézt na mizinu žádného majitele čtyřnohého kamaráda.

TAK TLAPKU NA TO, ALE NEJDŘÍV PAMLSEK, BULDOČKU!

Sledujte nás

Šťavnaté pamlsky zakoupíte zde

Obchodní zástupce


Gabriela Kirovová

Telefon: +420 773 678 859
Email: gabriela.kirovova@igut.cz

Sídlo společnosti

Gut alimentari s.r.o.
Zdeňka Fibicha 2647/32, 434 01 Most
IČ: 03553248, DIČ: CZ03553248